וטרינר בתל אביב

חיפוש אחר וטרינר בתל אביב הוא בדיוק כמו חיפוש אחר רופא משפחה או כל רופא אחר הדואג לבריאותנו. ד"ר משה בן ארי, וטרינר בתל אביב אשר מטפל בבעלי החיים החל משנת 1985.
באמצעות מרפאה נגישה באזור רמת אביב, מציע ד"ר משה בן ארי, וטרינר בתל אביב שירותים מתקדמים למתן עזרה וטיפול בבעלי חיים. הקמת המרפאה באזור נגיש, בשעות גמישות היא דרך לאפשר טיפול מקצועי ומסור על ידי וטרינר בתל אביב לרשות מטופלים רבים.

כרטיס ביקור מקצועי

§ סיים לימודים בתחום ווטרינריה בבולוניה שבאיטליה
§ מתמחה בטיפול כלבים וחתולים אולם מציע שירותי וטרינריה לכל בעלי החיים
§ עורך מדעי של הספרים : "ספר החתול" "ספר הכלב" בהוצאת כתר
§ פעיל בעמותת S.O.S
§ חבר פעיל ושותף לעשייה של עמותת הוטרינארים
§ המרפאה שהוקמה בשנת 1985 בצפון תל אביב, היא ראשונית באזור.

אופן הטיפול בבעלי החיים

על פי ההגדרה המקצועית נחשב ד"ר משה בן ארי וטרינר בתל אביב. לצד הגדרה מקצועית, קיימת תפיסה אישית של מהות המקצוע והיא ליווי בעלי חיים מיום הולדתם ועד לזקנתם. ראייה זאת, מאפשרת לשלב בין טיפולים רפואיים שוטפים במרפאה, לצד שינויי גורמים סביבתיים אשר משפיעים על איכות החיים.
בעלי חיים אינם שונים מבני אדם, לא פעם שינוי סביבתי שעל פניו נחשב לקטן, הוא שינוי גדול שיכול לתרום לאיכות החיים שלהם ושל המשפחות אשר במחיצתם הם גדלים.

אספקטים התנהגותיים ורפואיים

הנחת היסוד של וטרינר בתל אביב כי יש לבחון בראש ובראשונה אספקטים התנהגותיים כצעד מנבא בעיות נפשיות ורפואיות. כיוון שבעלי החיים אינם יכולים לבטא את עצמם באופן מילולי בעזרת שאלות אותן שואל וטרינר בתל אביב, על ידי בדיקה פשוטה של התנהגות ותגובה ניתן לאבחן מקרים ובעיות רפואיות.
בנוסף, מתוכננת המרפאה של ד"ר משה בן ארי, וטרינר בתל אביב, באווירה משפחתית ואינטימית אשר תורמת לביטחון ולאמון שנרקם בין וטרינר בתל אביב לבעלי החיים אשר מגיעים לטיפולים במרפאה.

צוות המרפאה עומד לרשותכם בכל עת,

ליצירת קשר ופרטים נוספים