וטרינר חרום

למרפאה חייגו: 052-9709423


כאשר חיית הבית שלנו מתחילה להראות סימני מצוקה אנו עומדים חסרי עונים ומתחילים לתור אחר וטרינר חרום אשר יוכל להקל על סבלה של החיה היקרה ולהקל עלינו בהתמודדות עם הבעיה.
על מנת שמקרה חרום רפואי לא יפתיע אתכם, על מנת שלא תצטרכו לחפש וטרינר חרום באמצע הלילה או לעשות טלפונים בהולים בחגים ובשבתות, במידה ואתם מגדלים חיה בבית, מומלץ לשמור במקום בולט מספר טלפון של וטרינר חרום שאתם סומכים עליו ושבו ניתן להיעזר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

מהם המקרים בהם חשוב לפנות לשירותי וטרינר חרום

לא כל צליל מוזר או התנהגות לא שגרתית מצריכה מעורבותו של וטרינר חרום, אך מכיוון שרובנו לא מודעים לכל הסכנות העורבות לחיית הבית שלנו, כיצד נוכל לדעת האם מדובר בבעיה המצריכה טיפול אצל וטרינר חרום וכאשר מדובר בבעיה אשר מאפשרת המתנה לשעות הפתיחה הרגילות של הקליניקה.
דר' משה בן ארי, הוא וטרינר המתמחה בטיפול רפואי לחתולים וכלבים ולו קליניקה וטרינרית אשר מספקת שירותי חרום ברמת אביב והוא ישמח לעזור לכם במענה לשאלה המטרידה:

האם לחפש וטרינר או לחכות קצת?

לדעת דר' משה בן ארי, הבעיות אשר מצריכות הזעקה מיידית של וטרינר חרום הן:
– הקשת נחש.
– אי מתן שתן.
– סימנים של התייבשות או מכת חום.
– תאונת דרכים.
– סימנים של נשיכה על ידי חייה אחרת בלתי ידועה.
– כאשר קיימת אפשרות להרעלה.
– כאשר ישנם סימנים של בעיות נשימה.
– במקרה של הקאות ושלשולים חמורים

מה עליכם לדעת כאשר אתם פונים לשירותיו של וטרינר חרום

דר' משה בן ארי, וטרינר חרום ובעל קליניקה וטרינרית ברמת אביב עונה:
– כאשר הנכם פונים לשירותיו של וטרינר חרום, חשוב כי תבינו שמדובר בשירות אשר עלותו גבוהה יותר מאשר הטיפולים האחרים.
– כאשר אתם שואלים את עצמכם האם כדאי להזעיק וטרינר חרום, על תהססו להשתמש בשרות הטלפוני, על מנת להתייעץ קודם עם וטרינר חרום האם יש צורך בהגעה למרפאה.
– בשיחת טלפון עם וטרינר חרום, חשוב מאוד כי תסבירו לו בדיוק על הבעיה ותתארו הכי במדויק שאפשר את ההתנהגות של חיית המחמד שלכם, מכיוון שמסירה לקויה של האינפורמציה עלולה להשפיע על שיקול הדעת שיפעיל וטרינר חרום לגבי כדאיות ההגעה למרפאה.
דר' משה בן ארי ישמח לעמוד לשרותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, על מנת לסייע לכם בכל שאלה או בעיה הקשורה לבריאות חיית המחמד שלכם אז על תהססו לפנות אליו בכל שעה!

 

למרפאה חייגו: 052-9709423